Shlédnuto: 825x
         

Podpora


Proč je potřeba a proč tady chybí údaje

 Podpora Helltrackeru je potřebná. Podporou se na webových stránkách obvykle rozumí podpora finanční, neboli příspěvky na provoz. Všechno stojí peníze a majitelé webových stránek musí platit různě veliké náklady na provoz. Vždy to dělá nejméně několik stokorun ročně, vrch pak není omezen.

 Minimum platíte při jednoduchých stránkách, kde ani nepotřebujete databázi, kde kód Vašich stránek je vzrůstu malého až drobného a návštěvnost mizivá. Pak Vás vyjde cena domény na zhrupa 150 CZK ročně a prostor na serveru v serverovně třeba i jen na 20 CZK měsíčně.

 Nejsme Facebook s mnoha serverovnami (né servery !!!, ale serverovnami) po celém světě, neplatíme statisíce dolarů měsíčně za provoz serverů a miliony za programátory.

 V tuto chvíli nám stačí jeden server, a čtyři harddisky. Jeden systémový, jeden datový. Po jednom pak také zálohovací pro systémový a zálohovací pro datový. K našim nákladům se připočítává provoz dvou osobních počítačů, ze kterých se server ovládá a programuje a na kterých jsou další zálohy, zcela nezávislé na serverových zálohách. Tyto stroje spálí elektřinu měsíčně za přibližně 400 CZK, přičemž server samotný asi polovinu.
 Když uvažujeme střední životnost spolehlivosti harddisku (5 let) a počítače (8 let), začnou naskakovat zajímavější náklady.
 Programátorskou činnost pak všichni berou jako naprostou samozřejmost zdarma.

 Jen technické náklady na provoz Helltrackeru tedy dělají více než pětikilo měsíčně a proto je zde nutná Podpora ve formě finančních příspěvků. Budeme vždy velice rádi, když nám zašlete příspěvek. Zároveň máme i možnosti, jak se Vám za podporu odměnit, a také to děláme, formou různých výhod oproti členům, kteří na nás kašlou.

 Proč tady není uvedeno čím a jak přispět je především z důvodu, že nemáme čas na napragramování PHP scriptu pro darovací stránku, protože programujeme věci jiné, nedostatečně funkční až špatné, překládáme, chodíme do práce, věnujeme se rodině. Jelikož na Helltrackeru ještě není zdaleka vše hotovo, je nám navíc stydno si o peníze říkat, přestože náklady na provoz jsou stále stejné.

Momentálně pouze sháníme peníze na nový systémový SSD alespoň 250GB. Chtěl-li by někdo doživotní VIP členství, nechť prosím kontaktuje Ownera do  PM


Předem velice děkujeme !


Zdroje:
 - Rozvaha skutečností
 - Ownerova hlava


Přidal(a): 01-10-2017 05:03:45 anon
Upraveno: 1x, naposledy: 01-10-2017 06:40:19 anonx
Vygenerováno za: 1.30021 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-34.232.62.209, země-US
První návštěva: 2020-06-01 16:56:10, celkem: 18
Posledně navštíveno: article|name=BBcode tag: COLOR a article|name=BBcode tag: SIZE
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde