Shlédnuto: 420x
         

BBcode tag: BGA


Do fóra, do popisu na WIKI, do uploadu atd. lze zadat obrázek na pozadí

Když píšete příspěvek na Heltrackeru, máte téměř vždy možnost, umístit na pozadí příspěvku obrázek. Slouží k tomu tag BGA, vzniklý ze zkratky anglických slov Background Graphics Advanced, česky zhruba ''Rozšířené grafické možnosti pozadí''. Pokud chcete pod příspěvkem zobrazit obrázek, nahrajte jej přes Bitbucket na Helltracker a pak jej pomocí párového tagu BGA můžete nechat zobrazit.
   Mezi začátek a konec tagu vložíte URL adresu obrázku. Můžete to však provést jen jednou v jednom příspěvku, a sice ihned na začátku Vámi tvořeného příspěvku. Před tagem BGA nezmí být nic jiného, Vámi tvořený příspěvek MUSÍ tímto tagem začínat. Vícečetné použití tohoto tagu, nebo kombinace s jinými tagy pro obrázky na pozadí, způsobí přinejmenším nefunkčnost tagu, pravděpodobně ale způsobí částečnou, či úplnou nefunkčnost příspěvku.
   Obrázek, který vložíte do tagu BGA systém vždy roztáhne na největší možnou šířku či výšku tak, aby se obrázek zobrazoval přes co největší část popisu, zároveň však zajišťuje, že nedojde k deformaci obrázku, tedy že bude zachováno Aspect ratio obrázku, a zároveň že obrázek nebude nikde oříznut, tzn. že se zobrazí vždy celý, nezdeformovaný, co největší.

   Nepoužívejte linkování obrázků z jiných serverů. Dbejte, aby Vaše obrázky byly vždy nahrány na Helltracker. Nejen, že úžasně zrychlíte načítání stránek uživatelům, ale zaručíte, že i v budoucnu se Vaše obrázky budou v pořádku zobrazovat ! Již v tuto chvíli se pracuje na globálním zakázání zobrazovat obrázky zvenku a po spuštění této funkce Vaše obrázky linkované z jiných stránek prostě zmizí !!!
   Vaše obrázky můžete uložit do našeho skladu obrázků, který nazýváme  Bitbucket, a do nějž se vejdou obrázky až do velikosti 4GB. To je současné nastavení, v budoucnu se bude měnit, nejspíše směrem vzhůru, ale ať už to bude jakkoliv, na Vaše nahrané obrázky to nebude mít vliv - jen na nově nahrávané/přidávané.
   Více o Bitbucketu najdete zde na WIKI pod názvem Bitbucket.


   REP: TAG BGA LZE POUŽÍT VÝHRADNĚ JEDNOU V PŘÍSPĚVKU - ÚPLNĚ NA ZAČÁTKU !
Tag se zapisuje do hranatých závorek malými písmeny, bez mezer, párově:
[ bga ] URLADRESA [ /bga ]
 


Příklad použití - zápis:
[ bga ]  https://torrent.helltracker.cz/img.php/bigbangtheory.jpg [ /bga ]

Výsledek použití tohoto zápisu vidíte na pozadí tohoto příspěvku.

Tag BGA nelze používat libovolně, jen jednou a jen na začátku příspěvku. Všude jinde, nebo při vícečetném použití způsobí nefunkčnost celého příspěvku. Tento tag je záměrně naprogramován tak, aby při nesprávném použití dělal bordel ! Tag nelze kombinovat s jinými tagy pro zobrazení pozadí !

Další tagy:
 - Seznam se stručnými popisy: BBcode
 - Seznam s detaily jednotlivých tagů: BBcode
 - Vyzkoušet tag můžete:  Tagtester

Zdroje:
 - Zdrojový kód stránky Helltracker.cz
 - Vlastní zkušenosti
 - Stránky WIKI: BBcode tag: SIZE, BBcode tag: B, BBcode tag: IMG, BBcode tag: HR, BBcode tag: URLPřidal(a): 26-09-2017 23:23:24 anon
Upraveno: 1x, naposledy: 16-10-2017 01:53:47 anonx
Vygenerováno za: 1.49433 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-34.232.62.209, země-US
První návštěva: 2020-06-01 16:56:10, celkem: 21
Posledně navštíveno: article|name=FAQ Helltrackeru a article|name=Error: Seznam chyb
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde