Shlédnuto: 307x
         

Blackjack


Karetní hra Casina Helltrackeru

 Hrát lze tady:  Blackjack
Pokud Vám v tom ovšem nebrání různá omezení jako nedostatek Seedbodů, suspendace účtu, ban či omezení hodnosti a jiné.

Pravidla hry Blackjack
 Hraje hráč proti hráči, nelze hrát proti Helltrackeru. Každý kdo chce hrát, musí mít v pořádku své uživatelské statistiky a nesmí mít nějaký druh BANu anebo  zaparkovaný účet.
 Základní pravidla jsou shodná se hrou ''Oko bere''. Zde na Helltrackeru se hraje základní varianta: 2 hráči, karty jsou skryty. Nehraje se zde žádná z verzí otevřených údajů. Každý hráč se snaží z balíku karet ''nalízat'' karty s celkovým součtem hodnot 21 bodů, a přitom nepřestřelit. Kdo ''nalíže'' přes 21 bodů, má skoro jistou prohru, každopádně už nemůže vyhrát. Nesmí se prostě přestřelit jednadvacítka.
 Ten z protihráčů, který se nejvíce přiblíží hodnotě 21 bodů vyhrává. Ideální je samozřejmě dosáhnout 21 bodů přesně, navíc s co nejmenším počtem karet. V případě, že oba hráči dosáhnou stejného počtu bodů, vyhrává hráč, který součtu bodů dosáhl při použití menšího počtu karet.

 Remíza nastane, pokud dosáhnou oba hráči stejného počtu bodů i karet. Remíza také nastane, pokud oba hráči přestřelí a mají více než 21 bodů. V tom případě se již nerozlišuje, kdo přestřelil víc, či nalízal více karet. Při remíze se oběma zůčastněným hráčům vrací vklad.

Při výhře se prohrávajícímu odečte z konta sázka a v plné výši se přičte výherci. Provize Helltrackeru je 0 (nula).

 Aktuální výši sázky se dozvíte přímo na stránce hry v Casinu Helltrackeru  .
 Výsledek hry se nemusíte dozvědět hned. Nevíte totiž, ani proti komu hrajete, ani jestli hrajete jako první či druhý. V případě, že hrajete jako první, musíte počkat až do kasína dorazí další hráč a odehraje svou hru. Hrajete-li jako druhý, dohráváte rozehranou hru a výsledek se tedy dozvíte ihned, protože server si pamatuje údaje prvního hráče a má tedy dostatek informací k vyhodnocení hry. V případě, že jste tedy byl druhým hráčem, můžete ihned rozjet a odehrát další hru a jste prvním hráčem hry Vy, a tentokrát zase Vy čekáte, až se dostaví protihráč.
 O každém výsledku hry, ať už dopadne jakkoliv, přijde oběma protihráčům do PM oznámení.

Hodně štěstí !


Zdroje:
 - Zdrojový kód Helltrackeru
 - Vlastní herní zkušenosti


Přidal(a): 29-09-2017 04:43:07 anon
Upraveno: 7x, naposledy: 29-09-2017 05:19:25 anonx
Vygenerováno za: 1.30628 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-3.223.3.101, země-US
První návštěva: 2020-03-29 22:20:13, celkem: 4
Posledně navštíveno: article|name=BBcode tag: URL a article|name=BBcode tag: *
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde