Shlédnuto: 488x

 https://www.exoclick.com/googl...s-exoclick-solutions

Zatímco před několika lety, v souvislosti s aférami typu ACTA, se vzácně shodli a spojili největší konkurenti internetového světa (Apple, Google, Microsoft, Samsung, Mozilla atd.) v boji za svobodu internetu, dnes je vše jinak. Jedna z největších soukromých firem planety, firma Google, začne cenzurovat internet podle pravidel, která si nastavila sama.
Citace: Exoclick
Google nedávno oznámil, že blokování reklam zabudované přímo v prohlížeči Chrome, začne platit od 15. února 2018. Mnoho vydavatelů již obdrželo oznámení od společnosti Google, ve kterém se požaduje, aby sladili své webové stránky s novými pravidly.


Všichni dobroserové planety se radují, neb geroj Google z Emeriky přišel a všechny problémy ku blahu lidstva vyřešil.

Takže, až věnujete několik let studiu programování, pak několik let tvorbě (vývoji), údržbě a provozu své vlastní stránky se svým vlastním obsahem (pochopitelně za své peníze), až se Vám po mnoha útrapách podaří přiblížit se svému cíli, pak přijde Google či jiný matkomrd a začne Vám diktovat, jak má vaše stránka vypadat ! Stejně jako v případě nekouření v putykách přišel stát se změnou pravidel uprostřed rozehrané hry, způsobil odliv lidí z pajzlů, pokles tržeb podnikatelům, kteří si své podniky zavedli pod dojmem, že o svém majetku mohou sami rozhodovat, způsobil rozbití funkčního konkurenčního prostředí, kdy o svou konkurenční výhodu přišly kuřácké i nekuřácké špeluňky atd.

Co přesně Goozmrdská reforma přinese, se ještě neví. Známe jakási pravidla, která jsou nastavena ze startu a která se sice kdykoliv , zato však libovolně, mohou změnit. A tak každý, kdo má banner větší než 30% stránky na výšku se dočká blokování této reklamy a spousta dalších absurdit. Např. reklama 100x100 na displayi mobilu je OK, jen nesmíte mobil otočit. Pak totiž reklama přesáhne limit a stránku vám rozbije Google, ať se vám to líbí, či ne. Vůbec bych se nedivil, kdyby se kvůli tomu rozhodil design celé stránky a váš prst namířený na tlačítko ''Like'' skončí neomylně na košér Google reklamě.

Zatímco doposud jsem prostě nechodil na stránky, které se chovaly jako zmrdi, napříště je již nebudu mít podle čeho rozeznat a budu uměle, zato díky dobroserům šťastně a často, navyšovat návštěvnost někomu, kdo si to nezaslouží.

Pamatujte, že toto je teprve začátek.

Supervizor Google již brzy i ve vaší ložnici zkontroluje, zda nesouložíte partnera napříč postele, což je nesprávně podle ~kohosi~.

Bůh ochraňuj před Amerikou !
Owner
Přidal(a): 22-01-2018 18:54:36 anon
Upraveno: 0x, naposledy: 01-01-1970 01:00:00 anonx
Vygenerováno za: 1.53439 seckund, dotazů: 9
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-3.215.182.81, země-US
První návštěva: 2020-04-04 22:09:36, celkem: 39
Posledně navštíveno: article|name=BBcode tag: BLOCKQUOTE a article|name=HEX
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde