Shlédnuto: 1391x

Helltracker User Agreement, Uživatelská dohoda, Dohoda mezi Helltrackerem a uživatelem


Používáním stránek spadajících pod Helltracker, tedy hlavní domény https://helltracker.cz a všech subdomén, domény https://movieranking.cz a všech subdomén, domény https://ivaplete.cz a všech subdomén - vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami používání, s podmínkami případně souvisejícími a s podmínkami, které Vám nadiktovali ''ti nejchytřejší'' z Prahy (zákony vole).

Všechny stránky spadající pod Helltracker jsou prozatím určeny pro libovolné použití, není-li přímo na stránce uvedeno jinak.

Helltracker se zavazuje umožnit komukoliv libovolný přístup kamkoliv, kam je místními pravidly přistupovat povoleno.
Helltracker se zavazuje neblokovat nikoho v ničem, kdo zejména v rámci dobrých mravů a běžného využití stránek Helltrackeru nikomu neškodí.
Helltracker se zavazuje, že bude shromažďovat informace o uživatelích pouze v rozsahu nezbytně nutném, případné zbytné informace budou smazány. Stránky Helltrackeru jsou obecně stavěny tak, aby zbytné informace vůbec neshromažďovaly a v tomto trendu se Helltracker zavazuje pokračovat.
Helltracker se zavazuje nikdy, za žádných okolností a nikomu nevydat dobrovolně žádné informace o uživatelích.
Helltracker se zavazuje, že nebude zbytečně znepřehledňovat tuto dohodu dalšími podmínkami kvůli každému excesu uživatelů a využije raději možností BANů s/bez udání důvodu(ů).

Uživatel se zavazuje k využívání stránek a serverů Helltrackeru k účelům, ke kterým jsou vytvořeny, a to způsobem, který nebude škodit Helltrackeru a ostatním uživatelům.
Uživatel se zavazuje nezveřejňovat informace, ani nepřispívat ke zveřejňování informací, které jsou určeny k interním účelům.
Uživatel se zavazuje zejména, ale nevýhradně, při využívání služeb subdomény https://torrent.helltracker.cz respektovat  Pravidla Helltrackeru, dobré mravy a zákony příslušné země.


Helltracker si vyhrazuje právo vyloučit libovolného uživatele stránek Helltrackeru z užívání, při zjištění porušení Uživatelské dohody.
Helltracker si vyhrazuje právo vyloučit libovolného uživatele stránek Helltrackeru z užívání bez udání důvodu(ů).

Uživatel má právo nesouhlasit s podmínkami používání stránek Helltrackeru. Svůj nesouhlas vyjádří tak, že odejde a již nikdy se nevrátí.


Helltracker
Pro útočníky:
Helltracker se zavazuje, že se s Vámi nebude srát.

 Spambots team


Přidal(a): 05-12-2017 17:14:34 anon
Upraveno: 0x, naposledy: 01-01-1970 01:00:00 anonx
Vygenerováno za: 1.26701 seckund, dotazů: 9
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-3.215.182.81, země-US
První návštěva: 2020-04-04 22:09:36, celkem: 2
Posledně navštíveno: article|name=Házení perel sviním a
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde