Shlédnuto: 473x
         

Hit and Run


Lamy všech zemí - Spojte se !

... a čtěte. Tento text je určen vážně výhradně pro LAMY! Rozumný torrenťák nikdy H&R neudělá.

Hit and Run je systém, jakým stahují torrenty lamy. Když Lama zahlédne něco, co chce, vezme si to a táhne dál. Její potřeby byly uspokojeny, na ostatní dlabe a Lama precizně ctí jediné pravidlo: ''Po nás potopa!''.

Kdo chce - pochopí... Hit and Run znamená, že uživatel stáhne data torrentu, vymaže data z klienta. Česky by to bylo cca: ''Beru a mizím''.

Pokud některá z Lam dočetla až sem, budiž nazývána Lamičkou, nikoliv Lamou.Tzn. že Lama již není tak velikou Lamou, neb vzdělávaje se, stává se postupně skoro uživatelem. Lamou jsme se narodili všichni. Jen některé Lamy však objevily gramotnost. Tedy Lamičky (ti kdož dočetli až sem) budiž informováni, že Helltracker tyto závažné prohřešky proti p2p principům sleduje, eviduje, sčítá, analyzuje (nikdy nemaže) a přiděluje za ně automatické WARNy. Dostatek WARNů pak způsobí automatické odeslání hlášení do fóra vedení, kde se H&R Lamy ujme zkušený člen staff a ten už naloží s hříšníkem, jak si zaslouží.

Proto tedy čerstvě stažené torrenty seedujte, nevyřazujte je z klienta, tracker Vám nebude snižovat hodnosti, hodnocení a ohodnocení, nebude Vám přidělovat WARNy, nedostanete od vedení BAN. Budete považováni za slušné členy Helltrackeru a platné členy p2p komunity.

Pokud odseedujete torrent nejméně na ratio 1, nebo v případě malého zájmu o data budete seedovat alespoň 36 hodin, není to Hit and Run. Stačí splnit jednu z těchto podmínek. Každý torrent se počítá zvlášť.

Zdroje:
 - Zdrojový kód Helltrackeru


Přidal(a): 17-10-2017 08:05:18 anon
Upraveno: 1x, naposledy: 03-11-2017 00:37:53 anonx
Vygenerováno za: 0.06599 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-3.215.182.81, země-US
První návštěva: 2020-04-04 22:09:36, celkem: 4
Posledně navštíveno: article|name=index a article|name=Helltracker uživatelská dohoda
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde