Shlédnuto: 362x
         

PID


Process IDentifier

Obecně se jedná o číslo procesu. V informatice jej používají především operační systémy k identifikaci jednotlivých programů - procesů. Využití najde i jinde, což však není pro HellWIKi podstatné.

Na Helltrackeru se používá jako Personal IDentifier i Process IDentifier současně a v kombinacích.
Každý uživatel, který poprvé stáhne nebo uploaduje torrent, dostane systémem přiděleno jedinečné číslo (datový paket). Toto číslo je tak obrovské (má tolik míst), že není reálné, aby jej bylo možno brutal force útoky a jinými crackerskými technikami zjistit. Je součástí všech vašich torrent souborů, tedy jak těch, které jste z Helltrackeru stáhli, tak někdy i v těch, které jste na Helltracker nahráli. Každopádně je ve všech torrent souborech na Vašem harddisku, které souvisejí s Helltrackerem.

Pokud někomu poskytnete torrent soubor, darujete mu i Váš PID, Váš jedinečný identifikátor. Jakmile někdo zjistí Váš PID, napáchá Vám pořádnou neplechu v účtu, obdobně jako když někomu dáte PIN k Vaší platební kartě. Zároveň tím pootevíráte dvířka k prolomení anonymity ostatních uživatelů Helltrackeru. Proto nikdy nikomu neposkytujte z žádných pohnutek vaše torrent soubory, ani Váš PID jako takový. Jakmile bude zjištěno porušení této zásady, a věřte že je spousta způsobů jak to zjistit, bude Vám smazán účet a zabanována Vaše IP !


Zdroje:
 - HellWIKi


Přidal(a): 09-11-2017 10:44:41 anon
Upraveno: 1x, naposledy: 09-11-2017 11:12:49 anonx
Vygenerováno za: 0.1176 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-34.232.62.209, země-US
První návštěva: 2020-06-01 16:56:10, celkem: 24
Posledně navštíveno: article|name=BBcode tag: a article|name=Tenpercent
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde