Shlédnuto: 867x
         

Wiki


Omluva

   Omlouváme se většinovým uživatelům Helltrackeru, tedy majitelům PC, za design těchto stránek HellWIKi.
Počet příchozích z mobilních zařízení a tabletů se každoročně zvyšuje. Na Helltracker.cz to v listopadu 2017 dělá 17%. Zhovadilost mobilních zařízení, jejich chování při zobrazování internetových stránek a nesmyslnost jejich ovládání způsobuje faktickou nefunkčnost internetových stránek pro jejich mobilní návštěvníky. Aby šlo internetové stránky na jakémkoliv webu plnohodnotně využívat na všech zařízeních, musí se měnit design stránek. Není to zcela přesné, přesnější je, že design stránek musí degradovat až na úroveň debility výrobců mobilních zařízení. V čele debilní fronty pak samozřejmě stojí firmy jako Samsung, Apple, Sony, Nokia ... ale nejsou samy. Každý výrobce mobilního zařízení redesignuje výtvory programátorů (nejen) Helltrackeru po svém, k tomu připočteme nesjednocené pokusy o vyrovnávání průserů výrobců zařízení ze strany výrobců prohlížečů a vznikne guláš, ve kterém se jedna jediná stránka zobrazuje milionkrát pokaždé jinak. S tímto gulášem se musí non-stop prát programátoři internetových stránek. Tito mají ve finále dvě možnosti. Buďto napsat pro každé technické zařízení vlastní design a neustále jej upravovat s každou aktualizací každého firmware a software daného zařízení, anebo vytvořit OBROVSKÉ OVLÁDACÍ PRVKY, které pak jsou na počítači libovolné velikosti stále kliknutelné.
   Helltracker, přestože obsauje 270 redesignujících CSS souborů, není schopen definitivně situaci na trhu ustát a proto se muselo přikročit ke stylu zobrazování, který vidíte před sebou. Tlačítka velikosti dětské hlavy jsou pak i přes redesign běžně neklikatelná na mobilech, protože výrobce daného mobilu se rozhodl, že např. ze 3.7623456 pixelů bude dělat jeden.
   Aby se v takové situaci dalo web ještě zachovat ve stavu, jaký je ergonomicky nejpřívětivější většině, musel by mít Helltracker nejméně 5 programátorů na plný úvazek, kteří by se zabývali jen vzhledem! Na takovou lekraci samozřejmě nejsou prostředky. Helltracker je projektem dobrovolníků a není ziskovou organizací s týmem odborníků.

Ještě jednou se omlouváme za diletantismus placených, omluvte prosím náš obrovský design.

Wiki - Jak na to

Pro čtenáře:
1.
Nikdo není dokonalý. Až najdete příspěvek s chybami, slušně na něj upozorněte.
(možná časem přidáme nějaké upozorňovací tlačítko)

Pro přispěvatele:
1.
Co napíšete, možná zde zůstane navěky.
2. Přemýšlejte, než začnete psát.
3. Kontrolujte, než příspěvek odešlete.
Uvažujte o tom, že vedení může být (resp. je) škodolibé a nechá tu Váš nevhodný příspěvek, bez možností úprav, navěky. Budou si jej moci číst Vaši známí, vaše děti a další příbuzní a možná bude tato Wiki veřejná a reklama na Vaši osobnost tak obletí celý svět.
4. Než začnete psát, prohlédněte si další příspěvky a snažte se držet obvyklého designu příspěvků. (zajistíte přehlednost)
5. Můžete používat všechny dostupné fičurinky z panelu. Méně je však v případě Wiki více.

Pro editory:
1.
Neprosazujte svou pravdu.
2. Než něco opíšete z Wikipedia.org, uvědomte si, že Wikipedie se nerovná Pravda. Píše ji stejný blázen jako Vy !
3. Pokud odněkud opisujete, uvádějte zdroj.
4. Pokud si nejste jisti, nebo danému tématu plně nerozumíte, needitujte ! Poraďte se.

Pro všechny:
1.
Nestyďte se. Lepší nedokonalý příspěvek než žádný.

Pomůcky: BBcode - souhrn,  BBcode - detaily, Editoři Wiki Helltrackeru - návody pro přispěvatele/editory.


Přidal(a): 25-09-2017 15:42:35 anon
Upraveno: 2x, naposledy: 01-11-2017 21:18:52 anonx
Vygenerováno za: 1.23639 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-34.232.62.209, země-US
První návštěva: 2020-06-01 16:56:10, celkem: 14
Posledně navštíveno: article|name=BBcode tag: CODE a article|name=Data
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde