Shlédnuto: 611x
         

Harddisk


Záznamové zařízení v počítači/serveru/jinde - Harddisk = Pevný disk.


Obvykle se používá k uchovávání dat.
 Lze jej ale často použít jako zdroj nadávek na nefunkčnost.
 Z ekologického pohledu je vhodnější k recyklaci než k práci, i v klidu žere cca 8W a přispívá ke  Globálnímu oteplování.
 Z pohledu vrahů pak obsahuje spoutu zajímavých dílů, jak váhově, tak i kinetickou energií nabité roztočené plotny s až 12 000 ot/s.

 Za harddisk bývá i nebývá označovát také SSDisk. Mnozí popírači tvrdí, že když se to nehýbe, tak to není žádná tvrďárna vydržet zátěž, takže tvrdý = hard, SSD je tedy softdisk. I samotná VNW (Veliká Neomylná Wikipedia) se střídavě a neomylně kloní čas od času na jednu či druhou stranu, podle toho, od kterého výrobce vanou příspěvkové větry.

 Harddisk ale podle Helltrackeru slouží k uchovávání dat. Máme prý něco takového i v našem serveru. Ten náš harddisk má objem 242 MB, podle výrobce 250 MB, podle VNW - jak jsem ověřil - dnes má pravdu výrobce nikoliv Helltracker. My jsme ovšem rádi a děkujeme výrobci a VNW za příjemné navýšení datového objemu na dálku.
 Jedná se samozřejmě o systémový disk. Měl-li by obsahovat i obrázky a hlavně videa, museli bychom se spokojit s členskou základnou cca 20 lidí, data více uživatelů by se na něj nevešla.

Zde je třeba podotknout, že serverový disk, jedoucí v zátěži a non-stop nevydrží déle pěti let. Ten náš dosluhuje a tak vy, kdož máte do kapsy nehluboko, mohli by jste si sponzoringu užíti s odměnou VIP na monstrózně dlouho a po domluvě tedy nějaký ten harddisk sponznouti. Lze napsat do PM  Owner-ovi, mrknout na  Příspěvky, či tady ve Wiki na Podpora.


Zdroje:
 - Zkušenosti
 - Pohled do serveru Helltrackeru
 - Historické knihy. Např. Programujeme v jazyce BASIC
 - Falešné a zavádějící údaje tentokrát pocházejí z Wikipedia


Přidal(a): 23-09-2017 23:05:26 anon
Upraveno: 4x, naposledy: 01-10-2017 04:30:48 anonx
Vygenerováno za: 1.29613 seckund, dotazů: 10
Uživatel: nick-neprihlaseny, IP-18.206.194.161, země-US
První návštěva: 2020-02-24 05:10:33, celkem: 31
Posledně navštíveno: article|name=Torrent a article|name=pravidla pro upload
Powered by U-232 V5
Using Valid CSS3 & HTML5
Klikněte pro podporu ve fóru zde